JAK ZVIDITELNIT VAŠI FIRMU EFEKTIVNĚ A 24/7

Právě díky naší službě RTMP.cz máte jedinečnou možnost si objednat placenou reklamní službu na vybraných online kamerách, což Vám zajistí mnohem větší propagaci Vaší značky, firmy či poskytovaných služeb. 

Díky vhodně zvolenému videu, které je možné vložit (ideálně ve formátu animovaného GIFu) na stránky ostatních firem, může být Vaše reklama zobrazena všem návštěvníkům na ideálně zvoleném místě. Tedy nad či pod online obrazem z RTMP kamery. 

V praxi to funguje tak, že se "sváže" Váš reklamní pruh (obsahující statický nebo animovaný obrázek) s oknem RTMP kamery, což zajistí unikátní sledovanost vybraného obsahu společně s názvem, logem či hypertextovým odkazem na Vaše stránky. Živou ukázku reklamní služby naleznete v sekci co je RTMP a přednastavené reklamní tarify můžete objednávat ZDE v sekci Reklamní tarify.

UKÁZKA REKLAMNÍHO NADVALU / PODVALU

SEM PATŘÍ VÁŠ NADPIS

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt.